Synopsis | S2

s02e12 Fiona Interrupted | Synopsis

24. května 2016 v 16:21
V posledním díle druhé série se osamělý Frank systematicky pokouší dostat Monicu ven z psychiatrické léčebny. Jimmy získá zpět přízeň Fiony a zeptá se jí, jestli by jí mohl seznámit s jeho rodinou. Ian se setkává znovu s Nedem. Dorazil Edddieho šek od pojišťovny. (edna.cz)

s02e11 Just Like the Pilgrims Intende | Synopsis

24. května 2016 v 16:21
Gallagherovské typické netradiční díkuvzdání, při němž se Monica pokusí o sebevraždu. Carl zastřelí orla bělohlavého a Karen jde do práce. Steve souhlasí s tím, aby Estefania dovolila jejímu příteli použít jeho totožnost. Ian potkává businessmana Neda (hostující herecká hvězda Harry Hamlin). Frank se snaží dostat svůj podíl z máminých peněz od jeho bratra Claytona. (edna.cz)

s02e10 A Great Cause | Synopsis

24. května 2016 v 16:20
Nyní když je Monica zpět, začíná Fiona plánovat svojí budoucnost, ale její omilostnění bude mít jen krátkého trvání, Monica utratí peníze z veverčího fondu a je zatčena. Steve se snaží smířit Estafanii s její pravou láskou, aby mohl být s Fionou. Lip a Ian odhalují pravou identitu dítěte Mandy a Sheila si pozve k sobě domů bezdomovce závislého na cracku. (edna.cz)

s02e09 Hurricane Monica | Synopsis

24. května 2016 v 16:19
Monica se vrací z párty a snaží se lstivě spiknout s Frankem, ale zbytek rodiny ji podezřívá a nemyslí si, že se vrátila, aby zůstala. Fiona přehodnotí její rozhodnutí vykopnout Lipa z domu. Smrt babči ovlivňuje každého jinak, Franka zanechává odhodlaného ujistit se, že dostane zpět vše, co po mámě zbylo až do posledního centu. Sheila a Jody si myslí, že Eddieho duch v domě straší. (edna.cz)

s02e08 Parenthood | Synopsis

24. května 2016 v 16:19
Po tom co babča náhle umře, odchází Frank z domu, ale jde přímo do Kashova obchodu, kde si zrovna užívá Ian a Mickey. Když Lip nechá školy, navrhuje Fiona dohodu, že oba diplomy získají. Lip se ale ve škole zachová tak, že ho vyloučí, když zjistí, že Karen plánuje prodat své dítě za nejvyšší nabídku. (edna.cz)

s02e07 A Bottle of Jean Nate | Synopsis

24. května 2016 v 16:18
Lip se snaží dostat zpět přízeň Karen zpracováním předmanželské smlouvy pro ní a Jodyho, zatímco Ian pokračuje v nemluvení s Lipem; Frank chce vykopnout svou matku, ale Fiona se tomu snaží zabránit, dokud nevybouchne pervitinová laboratoř v suterénu; Fiona je pozvána na výlet na lodi, ale netuší, že Steve a jeho přítelkyně se účastní též. (edna.cz)

s02e06 Can I Have a Mother | Synopsis

24. května 2016 v 16:17
Díky zdravotním problémům a následnému propuštění z vězení se objeví Frankova matka a pokusí se vyhledat bývalé provozovatele varny metamfetaminu, kteří jí dluží peníze. Sheila začne plánovat Kareninu svatbu. Fiona se zúčastní dvojitého rande, společně se Stevem a jeho brazilskou přítelkyní a zjistí, že se Steve oženil. Poté co se Ethel dozví o smrti Clydea, celkem dost jí to zasáhne. A nakonec Frank objeví, co všechno obnáší Eddieho pojistka. (edna.cz)

s02e05 Father's Day | Synopsis

24. května 2016 v 16:17
Frank se pokusí získat Eddieho pojistku a penzi, navzdory tomu, že je hlavním podezřelým z jeho smrti. Fiona se zúčastní svatby společně s Richardem, během ní pak několikrát zalže o svém normálním životě. Lip je naprosto zničený z Karenina odmítnutí a Carl pronajme Frankův pokoj prostitutce. (edna.cz)

s02e04 A Beautiful Mess | Synopsis

24. května 2016 v 16:16
Fiona se vypořádává s následky spaní s Craigem a k tomu všemu se ještě přede dveřmi objeví Craigova rozzlobená manželka. Debbie dostane vyrážku ze stresu a Fiona si začne klást otázku, jestli toho na Debbie není moc, péče o děti, které ji svěřila… Sheila se po několika měsících snažení dostane až do kadeřnictví a Frank si pomalu začne uvědomovat, že jeho dny u Jacksonových jsou sečteny. Lip je z toho, že s Karen už nemůže spát naprosto zničený a snaží se udělat vše proto, aby se to změnilo. Ian pořád pilně studuje a cvičí, aby se mohl dostat na West Point. Carl, společně se svým kamarádem Hankem budou mít na starost hlídání dobu. A nakonec Ethel se potká s Kevinovým spoluhráčem z basketbalové týmu Malikem. (edna.cz)

s02e03 I'll Light a Candle for You Every Day | Synopsis

24. května 2016 v 16:15
Fiona doufá, že ji její morální kompas nesvede na scestí, když se spojí se svou, již v tuto dobu ženatou školní láskou. Ale když se jí podaří nalézt kabelku, ve které je něco přes 500 dolarů. Začne předpokládat, že začíná mít konečně i trochu štěstí. Mezitím je Frank ochotný udělat naprosto cokoli, aby zůstal v Dottieině přízni a dokonce se rozhodne, že si jí chce vzít. Poté co v domově zemřel Harry, Debbie začíná být smrtí doslova posedlá. Kevin začne přemýšlet o tom, že by odkoupil Alibi bar. Nedlouho poté se Lip setká s plukovníkem, který Ianovi objasní co vše bude potřeba k tomu, aby se dostal na West Point. A třešničkou na dortu bude Jodyho požádání Franka o Kareninu ruku. (edna.cz)

s02e02 Summer Loving | Synopsis

24. května 2016 v 16:14
Jak se Sheile povede přemoct svou agorafobii, ustaranému Frankovi se podaří nalézt nový finanční plán u známého z baru Dottie, jejíž zdraví a důchod z ní dělají perfektní partnerku. Fiona zanedbává svojí práci, děti a také svůj milostný život. Jasmine se jí rozhodne pomoct tím, že se jí pokusí dát dohromady s jedním svým známým. Veronika vezme několik starších lidí z domova, ve kterém pracuje, na výlet. Lip si mezitím začne dělat starosti o vztah mezi Karen a Jodym. Ian se snaží sehnat pro Mickeyho, který byl nedávno propuštěný z vězení, práci v Kashově obchodě. Debbie neustále touží po svém vlastním pokoji a Carl se přestěhuje do dodávky před domem. (edna.cz)

s02e01 Summertime | Synopsis

24. května 2016 v 16:14
Navzdory rozchodu se Stevem, se Fiona rozhodne hodit neúspěšný vztah za hlavu a rozhodne se znovu plnohodnotně žít. Spolu s Veronikou se vydá do místního baru, kde se seznámí s mladým a velmi úspěšným podnikatelem. Debbie společně s Carlem provozují školku pro děti. Po Kashově odchodu, se Ian dostane do složité situace, musí vést obchod a postarat se o Kashovu rodinu. Lip se společně s Kevinem zase po roce pustí do každoročního "zmrzlinářského" byznysu. Navzdory Eddiho zmizení, Sheila dělá poslední kroky k tomu opustit dům. Frank mimo jiné prohraje sázku a přijde i o Liama, který je držen jako pojistka, aby Frank zaplatil. (edna.cz)
 
 

Reklama
Flag Counter